Doe mee met de Courtage-actie van uw VastgoedPRO-makelaar

29-08-2018

Doe mee met de Courtage-actie van uw VastgoedPRO-makelaar

Bent u van plan binnenkort een huis te kopen of uw huis te verkopen? Dat is tot en met december 2018 extra aantrekkelijk! Want in deze periode maakt iedereen die een aan- of verkoopopdracht bij een VastgoedPRO-makelaar onderbrengt, kans om de bemiddelingskosten (tot een maximum van €2.500,-) vergoed te krijgen.

Deelnemen is eenvoudig

  • Vul samen met uw VastgoedPRO-makelaar het deelnameformulier in.
  • Uw makelaar levert het deelnameformulier aan bij VastgoedPRO.
  • Direct na afloop van iedere actiemaand (september t/m december 2018) wordt door VastgoedPRO een winnaar getrokken.

 

Bent u de winnaar?

Bent u de winnaar? Dan wordt u op de hoogte gebracht door uw VastgoedPRO-makelaar. U krijgt dan een symbolische cheque overhandigd. De vergoeding ontvangt u nadat de overdracht van de woning daadwerkelijk heeft plaatsgevonden bij de notaris en de volledige factuur aan uw VastgoedPRO-makelaar is voldaan. Voorwaarde is dat dit binnen twee jaar na opdrachtverstrekking heeft plaatsgevonden.

Doe mee

Doe ook mee met de Courtage-actie en maak kans om uw bemiddelingskosten terug te winnen.

In de Algemene Voorwaarden (pdf) kunt u alle spelregels nog eens nalezen.

« Nieuws overzicht
Wij zijn aangesloten bij: