Korting op het courtagetarief

Geplaatst: 23-05-2024

COURTAGE ACTIE

Nu tijdelijk 10% extra korting op ons courtagetarief* Vraag naar de voorwaarden

Door de vele verkopen de afgelopen periode zijn wij met spoed op zoek naar nieuw woningaanbod. Er is nogsteeds een enorm tekort op de woningenmarkt en is nu het ideale moment om uw woning te verkopen. 

Denkt u er over om uw woning te verkopen maar u weet niet goed waar u moet beginnen. Neem gewoon contact op met ons. Wij helpen u van A tot Z met de verkoop, dus een full service pakket tegen een gunstig tarief. En nu tijdelijk geven wij 10% extra korting op ons courtagetarief. 

Maak nu een afspraak voor een vrijblijvend gesprek inclusief gratis waardebepaling. 

Ons team staat voor u klaar, tel. 0165-383251 of info@bk-makelaars.nl

Nieuws overzicht

Ons werkgebied strekt zich uit van gemeente Rucphen, gemeente Halderberge, gemeente Zundert, gemeente Etten-Leur en gemeente Breda tot Bergen op Zoom