Oude Apotheek Hoeven

Geplaatst: 30-01-2023

NU IN DE VERKOOP;

PROJECT OUDE APOTHEEK HOEVEN

In het dorpshart van Hoeven, waar vroeger een apotheek zat, wordt een nieuwbouwproject gerealiseerd. Het project bestaat uit een appartementencomplex met 12 appartementen met eigen berging en voldoende parkeerplaatsen op het achtergelegen terrein. De appartementen zijn voor meerdere doelgroepen geschikt.

Begane grond;
3-kamer appartementen met entree, toilet, technische ruimte, slaapkamer (8,5 a 9 m2), badkamer, woonkamer/keuken (30,5 / 31 m2), logeerkamer (tussen 7 en 8 m2), patiotuin.
BVO 82,3 / 79 / 79 / 81,3 m2.

Eerste verdieping:
2-kamer appartementen met toegang via galerij, ruime entree, toilet, slaapkamer (9 a 9,5 m2) met toegang tot badkamer, technische ruimte, woonkamer/keuken (tussen 22 en 23 m2), buitenruimte (dakterras 10 m2) aan de galerijzijde.
BVO 65,1 / 62 / 62 / 65,1 m2.

Tweede en derde verdieping:
3-kamer maisonnettes met toegang via galerij, entree met kleine buitenruimte, toilet, slaapkamer (tussen 8 en 10,5 m2), badkamer, woonkamer/keuken (tussen 22,5 en 23,5 m2) met trapopgang naar de derde verdieping. Op derde verdieping extra (slaap)kamer (6,5 m2), technische ruimte. GBO 78 / 78 / 78 / 78 m2.

Casco oplevering. Oppervlakten zijn indicatief. Koopsommen in euro's en v.o.n.
Koopsom vanaf € 279.000,- v.o.n.

Allen met eigen berging van 5 m2.

De appartementen worden gebouwd volgens de laatste normen zijn volledig gereed voor een duurzame toekomst. Duurzaam gebouwd volgens de BENG normen en o.a. voorzien van zonnepanelen.

Ruime eigen parkeergelegenheid op het achtergelegen terrein. Zelfs met bezoekers is er rekening gehouden. Tevens vier laadpalen aanwezig.

Meer informatie (brochure, prijslijst, technische omschrijving) is te vinden op website: www.oudeapotheekhoeven.nl of u kunt contact opnemen met verkopend makelaar Boeren-Kuijpers Makelaars. Dat kan via de mail: angela@bk-makelaars.nl, telefonisch via 0165-383251 of stap even binnen aan de Dorpsstraat 80 St Willebrord. 

Nieuws overzicht

Ons werkgebied strekt zich uit van gemeente Rucphen, gemeente Halderberge, gemeente Zundert, gemeente Etten-Leur en gemeente Breda tot Bergen op Zoom