UPDATE Nieuwbouw D'n Oude Apotheek

Geplaatst: 30-09-2022

Binnenkort in de verkoop: NIEUWBOUWPROJECT D’N OUDE APOTHEEK.

UPDATE 30/12: Bouwvergunning is goedgekeurd.  Als alles volgens planning loopt dan beginnen de sloopwerkzaamheden eind Q1 en dan bouwwerkzaamheden zullen dan begin Q2 starten. Wij verwachten ongeveer in de tweede week van januari alle informatie te hebben zoals verkoopbrochures, verkoopprijzen en de exacte prijzen per appartement. Indicatie van de prijs is € 4.500,- per/m2 wat gunstiger geprijsd is ten opzichte van soortgelijke nieuwbouwprojecten in de regio. Prijzen zijn v.o.n.

Omschrijving:

In het dorpshart van Hoeven, waar vroeger een apotheek zat, wordt een nieuwbouwproject gerealiseerd. Het project bestaat uit een appartementencomplex met 12 appartementen met eigen berging en voldoende parkeerplaatsen op het achtergelegen terrein. De appartementen zijn voor meerdere doelgroepen geschikt.  

  • Begane grond; 3-kamer appartementen met entree, toilet, technische ruimte, slaapkamer (8,5 a 9 m2), badkamer, woonkamer/keuken (30,5 / 31 m2), logeerkamer (tussen 7 en 8 m2), patiotuin. BVO 82,3 / 79 / 79 / 81,3 m2. 
  • Eerste verdieping: 2-kamer appartementen met toegang via galerij, ruime entree, toilet, slaapkamer (9 a 9,5 m2) met toegang tot badkamer, technische ruimte, woonkamer/keuken (tussen 22 en 23 m2), buitenruimte (dakterras 10 m2) aan de galerijzijde. BVO 65,1 / 62 / 62 / 65,1 m2. 
  • Tweede en derde verdieping: 3-kamer maisonnettes met toegang via galerij, entree met kleine buitenruimte, toilet, slaapkamer (tussen 8 en 10,5 m2), badkamer, woonkamer/keuken (tussen 22,5 en 23,5 m2) met trapopgang naar de derde verdieping, op derde verdieping extra (slaap)kamer (6,5 m2), technische ruimte. GBO 78 / 78 / 78 / 78 m2.

Casco oplevering.  Allen met eigen berging van 5 m2.  Oppervlakten zijn indicatief. 

De appartementen worden gebouwd volgens de laatste normen zijn volledig gereed voor een duurzame toekomst.  Duurzaam gebouwd volgens de BENG normen en o.a. voorzien van zonnepanelen.

Ruime eigen parkeergelegenheid op het achtergelegen terrein. Zelfs met bezoekers is er rekening gehouden. Tevens vier laadpalen aanwezig. 

Binnenkort is er meer informatie verkrijgbaar en start de verkoop. Bent u al geïnteresseerd? Dan kunt u uw interesse aan ons kenbaar maken door het invullen van een inschrijfformulier. U kunt dit inschrijfformulier opvragen via de mail: angela@bk-makelaars.nl, telefonisch via 0165-383251 of stap even binnen aan de Dorpsstraat 80 St Willebrord. 

Nieuws overzicht

Ons werkgebied strekt zich uit van gemeente Rucphen, gemeente Halderberge, gemeente Zundert, gemeente Etten-Leur en gemeente Breda tot Bergen op Zoom