Actueel

Coronavirus - Reisverzekering en annuleringsdekking

25-03-2020

In december 2019 werd het Coronavirus (COVID-19) voor het eerst vastgesteld in China. Het aantal besmettingsgevallen loopt wereldwijd op. In deze Q&A geven wij antwoord op vragen over het Coronavirus met betrekking tot uw reis- en annuleringsdekking. In de voorwaarden staat meer uitleg over wat verzekerd is. Volg altijd de Corona-instructies van het ministerie van Buitenlandse Zaken en het RIVM op.
Lees verder »

Doorlopend kredieten Interbank worden beëindigd

22-03-2020

Per 1 mei worden de Doorlopende kredieten bij Interbank opgezegd. Heeft dat voor u gevolgen?
Lees verder »

Woningen te koop gevraagd!

30-01-2020

WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD! Het is nu de tijd om te verkopen. Misschien was het u al opgevallen? De vraag van kopers is zo groot dat wij hier nauwelijks aan kunnen voldoen. Heeft u verkoopplannen ? Neem dan snel contact met ons op via telefoonnummer (0165) 38 32 51 Bij ons krijgt u een kosteloos, vrijblijvend verkoopgesprek inclusief waardepaling. Daarnaast een fullservice pakket van begin tot eind.
Lees verder »

De WelThuis Verduurzamingshypotheek

23-09-2019

De WelThuis Verduurzamingshypotheek Regel nu, beslis later. Sluit nu je hypotheek inclusief een bedrag om je huis te verduurzamen. Daarna heb je 2 jaar op te beslissen welke maatregelen je wilt nemen.
Lees verder »

a.s.r. hypotheken introduceert de Verduurzamingshypotheek

05-09-2019

a.s.r. hypotheken introduceert de Verduurzamingshypotheek
Lees verder »

BLG Wonen start met huurverklaring voor duurhuurders

11-06-2019

BLG Wonen start met huurverklaring voor duurhuurders
Lees verder »

De Overwaarde Hypotheek is live!

05-04-2019

De Overwaarde Hypotheek is live! Vanaf nu beschikbaar
Lees verder »

Boeren Assurantien heeft een eigen app ontwikkeld!

12-02-2019

Met deze app kunt u snel schade melden, een wijziging doorgeven of direct een afspraak met ons inplannen. Blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws en trends.
Lees verder »

Wij zijn aangesloten bij: